Ložní povlečení

Ložní povlečení
Kvalitní ložní povlečení neodmyslitelně přispívá klidnému spánku.

Luxus, který budete zbožňovat vy i vaše ložnice
Nikde na celém světě si lidé tak příjemně neodpočinou, jako ve své ložnici a zvláště pak ve své posteli. Může za to intimní zóna, která patří pouze jim a důvěrně známé prostředí, do něhož spadá i vlastní přikrývka nebo matrace, na kterou jsou zvyklí. Podstatnou roli hrají také neměnné rituály, díky nimž se každému snadněji usíná. Ze všeho nejdůležitější jsou však již zmiňované části ložnice, bez kterých bychom se zcela určitě neobešli, a sice kvalitní lůžkoviny a pohodlná matrace. A aby nám v noci nebyla zima nebo naopak horko a matrace poskytovala skutečný komfort, můžeme vybavení ložnice rozšířit o luxusní vlněné lůžkoviny včetně relaxační masážní podložky. S nimi může noční spánek i obyčejné lenošení přes den získat zcela jiné rozměry.

Termoregulační lůžkoviny zajistí klidný spánek
Tajemství vlněných lůžkovin spočívá v samotném materiálu. Zatímco běžné lůžkoviny, tedy přikrývka a polštář, nedokážou pružně reagovat na teplotu lidského těla, ovčí vlna se tělesné teplotě přizpůsobuje prakticky okamžitě. Vlněné lůžkoviny udržují optimální teplotu lidského těla za tropických nocí a i tehdy, panuje-li venku mráz. Přikrytí lůžkovinami z ovčí vlny nikdy nepocítíme chlad a trápit nás nebude ani pocení, které je zejména v letních měsících zcela běžné.
Lůžkoviny z ovčí vlny obsahují také množství lanolinu, jenž sebe sama chrání před bakteriemi, mikroorganismy a dalšími původci různých alergií. Jsou antistatické, nechytá se na ně prach z okolí, a proto jsou vhodné pro alergiky i astmatiky. Skvěle absorbují vlhkost, které se umějí zbavit ve chvíli, kdy se vytratí z okolního prostředí. Kromě přikrývek a polštářů se mezi zákazníky velmi rozšířily také podložky z ovčí vlny. Mají stejné vlastnosti jako přikrývky a navíc chrání matrace před nadbytečnou vlhkostí a rychlým opotřebením.

Masážní podložka do postele
Podložka do postele nemusí být pouze z ovčí vlny, abychom se dobře vyspali. Ještě lépe může posloužit masážní podložka, která během našeho spánku zajistí prokrvení svalů i pokožky. Její jádro kombinuje masážní nopky k jemnému promasírování pokožky, zónu ve tvaru kruhů, která zvyšuje intenzitu masírování v místech, kde je menší zatížení, a také zónu ve tvaru trojúhelníků, jejichž úkolem je uvolnění svalstva v místech největšího zatížení. Masážní podložka chrání matrace před opotřebením, je vhodná pro všechny typy, včetně starších trojdílných matrací. Součástí podložky jsou gumové pásky k uchycení k matraci a snímatelný potah, pratelný na 60°C.

Volejte zdarma

Naše telefonní linka je Vám k dispozici 7 - 15 hod
+420 775 964 569

nebo pište na
objednavky@jeko.cz