Sestavy ložnice

Sestavit vlastní ložnici zabere jen pár minut
Ložnice je místo, kde lidé tráví zhruba třetinu svého života. Kromě spánku zde probíhají i jiné aktivity, mezi které patří i obyčejná relaxace. Ve všední dny to ovšem bývá luxus, který si většina z nás nemůže dovolit a ložnice proto obvykle slouží pouze k přespání. Volný víkend nebo sváteční dny však lákají k lenošení a ložnice získává zcela jiný charakter. Už není jen tmavou místností, kam v noci prosvítá záře pouličních lamp, ale je místem, kde skutečně odpočíváme a kam nepustíme žádné starosti. A začít můžeme třeba snídaní do postele, která bude perfektním startem volného dne.

Třebaže odpočívat lze téměř kdekoli, vkusně zařízená moderní ložnice se ničemu nevyrovná. A jaký nábytek by měla obsahovat? Nejdůležitější jsou manželské postele nebo postele, které budou odpovídat svým rozměrem požadavkům na pohodlnou postel. Jejich součástí by měly být praktické noční stolky na odkládání různých potřeb. Do ložnice neodmyslitelně patří také dostatečně velké šatní skříně se zrcadlem nebo bez něj a u některých najdeme i osvětlení vnitřního prostoru.

Prostorná ložnice rovněž navíc pojme například toaletní stolky, které ocení zejména ženy, šuplíkové komody na drobné prádlo, vitríny, prádelníky, poličky apod. K některým postelím je možné přikoupit i praktické úložné boxy na kolečkách, které se jednoduše zasunou pod postel, kde nebudou překážet.

Vlastní sestavy ložnice se vyplatí
Některé sestavy ložnic jsou poměrně finančně náročné a každý na ně nedosáhne. Pro takové případy, ale i tehdy, je-li místnost pro ložnici malá, se velice osvědčila funkce výběru jednotlivých dílů nábytku podle svých možností. Totéž platí i v opačné situaci, kdy je třeba zaplnit ložnici větším počtem nábytku, než kolik jich nabízejí různé sety. Místo jedné skříně do ložnice tak můžeme vybrat dvě skříně stejných nebo různých velikostí nebo více dílů jiného nábytku. Během okamžiku tak lze sestavit ložnici, která bude vyhovovat po všech směrech. Sestavy ložnice mohou skvěle sloužit i v jiných místnostech, uplatní se zejména ve studentských pokojích nebo v pokojích pro hosty.


Volejte zdarma

Naše telefonní linka je Vám k dispozici 7 - 15 hod
+420 775 964 569

nebo pište na
objednavky@jeko.cz